Podyplomowe

Nowoczesny Manager Sprzedaży
studia podyplomowe

NOWOŚĆ

Cel studiów

Przygotowanie Słuchaczy do roli Dyrektora lub Menedżera Sprzedaży w taki sposób, by posiadali szeroką, interdyscyplinarną wiedzę, umożliwiającą:

 • udział w analizie i planowaniu strategicznym w przedsiębiorstwie,
 • zrozumienie mechanizmów finansowych i wpływ podległego zespołu na wyniki finansowe przedsiębiorstwa,
 • skuteczne planowanie działań, monitorowanie ich realizacji oraz korygowanie,
 • skuteczne zarządzanie podległym zespołem oraz motywowanie,
 • dobre, efektywne komunikowanie się, również w trudnych, konfliktowych sytuacjach oraz w sytuacjach zmian,
 • umiejętne tworzenie przewagi konkurencyjnej przedsiębiorstwa.

Po ukończeniu Studium Słuchacz przygotowany będzie nie tylko do zarządzania podległym zespołem sprzedaży, ale również do pełnienia roli kompetentnego menedżera współdecydującego o kierunkach rozwoju firmy.

Nowoczesny Manager Sprzedaży, studia podyplomowe  adresaci:

 • Dyrektorzy Sprzedaży i Członkowie Zarządów odpowiedzialni za sprzedaż,
 • właściciele firm,
 • Menedżerowie Sprzedaży różnych szczebli,
 • specjaliści przygotowywani do awansu na stanowisko menedżerskie w zespole sprzedaży.

Studia podyplomowe Nowoczesny Manager Sprzedaży – podnieś swoje kompetencje!

Efekty osiągane przez zespoły sprzedażowe często zależą od umiejętności komunikacyjnych i motywacji sprzedawców. Rolą menedżera czy dyrektora sprzedaży jest tak pokierować zespołem, by osiągał on coraz lepsze rezultaty. Z myślą o osobach chcących pogłębić swoją wiedzę w zakresie kierowania zespołami handlowców stworzyliśmy studia podyplomowe Nowoczesny Manager Sprzedaży.

W WSAiB kładziemy nacisk na rozwój praktycznych umiejętności. Studia podyplomowe Nowoczesny Manager Sprzedaży odbywają się w formie warsztatów. Rozwiązując problemy, słuchacze rozwijają swoje umiejętności i wzmacniają pozycję lidera w grupie – są lepiej przygotowani do codziennej pracy w działach handlowych.

Poznaj najnowsze trendy, studiuj Nowoczesny Manager Sprzedaży w Gdyni

W sprzedaży wykorzystuje się całą paletę technik. Systematycznie pojawiają się nowe trendy, a umiejętnie wykorzystane know-how pozwala uzyskiwać coraz lepsze wyniki finansowe. Studia podyplomowe Nowoczesny Manager Sprzedaży to doskonały sposób, by uaktualnić swoją wiedzę w zakresie technik sprzedaży, doradztwa czy budowania zespołu sprzedażowego.

Menedżerowie, liderzy i dyrektorzy sprzedaży, którzy zapiszą się na studia podyplomowe Nowoczesny Manager Sprzedaży, będą mieli możliwość także poznać różne modele zarządzania zespołem sprzedażowym oraz efektywnie organizować pracę. Wykładowcy podczas zajęć pokazują też, jak budować autorytet wśród pracowników i umiejętnie dzielić się wiedzą.

Dlaczego studia podyplomowe Nowoczesny Manager Sprzedaży w Trójmieście są dla Ciebie?

Studia podyplomowe Nowoczesny Manager Sprzedaży to najefektywniejszy sposób podniesienia swoich umiejętności zarówno menedżerskich, jak i sprzedażowych. Umiejętne budowanie zespołu i motywowanie pracowników ma bezpośredni wpływ na uzyskiwane wyniki sprzedażowe. Wykładowcy z WSAiB dzielą się swoją wiedzą, dzięki czemu słuchacze poszerzają swój warsztat i potrafią efektywnie wdrażać nowoczesne techniki sprzedaży.

Organizowane przez WSAiB studia podyplomowe Nowoczesny Manager Sprzedaży to nauka poprzez zajęcia praktyczne. Ukończenie oferowanych studiów umożliwia dalszy rozwój zawodowy w sprzedaży, a także daje szansę na awans.

Opłaty

  • cena za 1 semestr
  • 2500 zł

Możliwość podziału na 9 rat

Gwarancja stałego czesnego

Szczegółowe informacje

 • Lograd Doradztwo Strategiczne

Celem studiów jest przygotowanie słuchaczy do skutecznego zarządzania obszarem sprzedaży, w szczególności do pracy na stanowisku Dyrektora Sprzedaży, Menedżera Sprzedaży lub sprawnego zarządzania sprzedażą z pozycji właściciela przedsiębiorstwa. Dzięki pozyskanej interdyscyplinarnej wiedzy, absolwenci studiów będą przygotowani nie tylko do skutecznego zarządzania podległym zespołem sprzedaży, ale również do współdecydowania o kierunkach strategicznego rozwoju przedsiębiorstwa. Program zajęć opiera się na najnowszej wiedzy akademickiej, połączonej z aspektami praktycznymi. Kadrę wykładowców stanowią eksperci w swoich dziedzinach, wybrani zarówno spośród członków zespołu Lograd Doradztwo Strategiczne, jak i zaproszeni z zewnątrz. Wszyscy wykładowcy to osoby z szeroką wiedzą merytoryczną, popartą wieloletnim doświadczeniem biznesowym na stanowiskach zarządczych.

Anna Sperska

Dyrektor Zarządzający firmy Lograd

 

logo Lograd

 

Lograd Doradztwo Strategiczne to dynamicznie rozwijająca się firma doradcza. Pomagamy naszym klientom zwiększać zyski, usprawniać działania i podnosić efektywność prowadzonego biznesu oraz wspieramy ich w budowie silnej pozycji rynkowej.


Wspieramy przedsiębiorstwa naszą wiedzą i doświadczeniem, świadcząc usługi doradcze w poniższych obszarach:

- zarządzanie strategiczne
- sprzedaż i marketing
- finanse i controlling
- zwiększanie efektywności operacyjnej
- komunikacja wewnętrzna, współpraca i motywacja

Dzięki interdyscyplinarnemu zespołowi zapewniamy szerokie, całościowe spojrzenie na przedsiębiorstwo i zachodzące w nim procesy. Dodatkowo w naszej pracy zawsze łączymy elementy twarde – dane, analizy, procesy i narzędzia z elementami miękkimi – ludźmi, ich kompetencjami, motywacją, a także kulturą organizacyjną. Wiedząc jak istotne w zarządzaniu przedsiębiorstwem są jego indywidualne uwarunkowania, dostosowujemy rozwiązania do specyficznych potrzeb klientów i uwarunkowań rynkowych.

Zespół Lograd Doradztwo Strategiczne tworzony jest przez grupę menedżerów dysponujących wysoką wiedzą merytoryczną i popartym sukcesami, wieloletnim doświadczeniem praktycznym w różnych obszarach zarządzania. By móc służyć klientom najnowszą wiedzą, kładziemy szczególny nacisk na nasz nieustanny rozwój.


 

Skontaktuj się z nami

Dział Studiów Podyplomowych i Szkoleń

piętro 0, p. 13

pon. - pt. 8.00 - 16.00

sobota w terminach zjazdów 8.00 - 16.00

Hanna Makowska WSAiB

Hanna Makowska
Kierownik Działu Studiów Podyplomowych i Szkoleń

Kontakt w sprawach związanych z obsługą słuchaczy studiów podyplomowych.

tel. 58 660 74 28

e-mail h.makowska@wsaib.pl

 Magdalena Juchniewicz

Magdalena Juchniewicz
Menadżer Działu Sprzedaży

Rekrutacja na studia podyplomowe.

tel. 58 660 74 10

e-mail m.juchniewicz@wsaib.pl