• adres
    ul. Kielecka 7, Gdynia
  • tel
  • e-mail

Podyplomowe

Przywództwo w Biznesie

NOWOŚĆ

Celem studiów w Gdyni jest praca nad warsztatem i samoświadomością obecnych i przyszłych liderów w organizacjach, aby mogli być bardziej skuteczni w zmieniającym się otoczeniu rynkowym. Program zakłada poznanie nowoczesnych technik oraz narzędzi angażowania zespołów i osiągania celów biznesowych.

Studia kierowane są do menedżerów i właścicieli firm oraz wszystkich tych osób, które wiążą swoją karierę zawodową z zarządzaniem ludźmi i organizacjami.

Opłaty

    • cena za 1 semestr
    • 2300

Możliwość podziału na 10 rat

Gwarancja stałego czesnego

Szczegółowe informacje

  • Training Designers

Każdy lider w organizacji musi dbać o rozwój swoich ludzi i o swój rozwój w taki sposób, aby iść do przodu w zmieniającym się otoczeniu rynkowym. Wiem, jak wiele czasu i środków finansowych potrzeba, by mądrze przygotować menedżerów do pełnienia takiej roli, aby oni dalej mogli inspirować swoje zespoły. Program tych studiów jest rzeczywistym przykładem , który zastosowano w praktyce do rozwoju kompetencji w dużej międzynarodowej organizacji dla rozwoju kompetencji przywódczych.

Anna Flis

Partner Zarządzający Training Designers. Menedżer z 17 – letnim doświadczeniem w zarządzaniu procesami, projektami i zespołami w finansowych biznesach General Electric w Polsce.

 

Training Designers

 

Firma Training Designers jest efektem wieloletniego doświadczenia menedżerów międzynarodowej organizacji. Nasza wiedza i pasja predestynuje nas do wsparcia w kształtowaniu przyszłości naszych Klientów. Specjalizujemy się w dostarczaniu Klientom indywidualnych, „szytych na miarę” usług w zakresie rozwoju firm i ich pracowników metodą Design Thinking.

 

 

Dołącz do naszych sieci społecznościowych